Czeka Cię rozmowa kwalifikacyjna po niemiecku?

Zamów konsultacje ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Online: Skype, aplikacja Viber, WhatsApp

Pozbądź się stresu i zapewnij sobie stałe zatrudnienie!

Nie masz już czasu na naukę języka, bo spotkanie jest dosłownie za chwilę?

Boisz się, że nie zrozumiesz jakiegoś pytania i zapadnie żenująca cisza?

A może znasz nieźle niemiecki, ale nie wiesz, co dokładnie chce usłyszeć pracodawca?

Czy zdarzyło się, że kiedyś źle poszła Ci rozmowa i straciłeś szansę na stałe zatrudnienie?

dymek

Oferuję Ci natychmiastową pomoc na intensywnym treningu przed rozmową kwalifikacyjną.

Wystarczą nam 2 godziny, abyś wiedział, co mówić i poczuł się pewniej.

Rozmowa kwalifikacyjna to stresujące doświadczenie, nawet we własnym języku, a co dopiero po niemiecku! Jednak nie musi tak być, jeśli poznasz kilka zasad dotyczących rozmów, najczęściej zadawane pytania i różne możliwości odpowiedzi.

Dla kogo jest ta usługa?

Dla tych którzy:

za chwilę zostaną zaproszeni na rozmowę

 nie mają już czasu, aby “nauczyć się niemieckiego w weekend”

 słabo znają niemiecki

przygotujemy odpowiedzi dopasowane do Twojego poziomu znajomości niemieckiego!

 radzą sobie z niemieckim

z pomocą odpowiedniego słownictwa zbudujesz odpowiedzi ukazujące Twoje mocne strony

 nie chcą stracić szansy na zatrudnienie

 chcą otrzymywać więcej propozycji pracy

 szukają pracy w swoim zawodzie

 szukają pracy przez pośredników pracy

 

Jak wygląda spotkanie?

Konsultacja odbywa się online

Obszary, którymi zajmiemy się podczas spotkania:

o co chodzi w rozmowie kwalifikacyjnej

Poznasz schemat wg którego przebiega większość rozmów. Jeśli go znasz – nie będziesz się już tak stresował nową sytuacją. Powiem Ci, na co zwraca uwagę rekruter i na co Ty musisz uważać.

lista pytań, jakie usłyszysz na 100%

Część pytań to pewniaki, które musisz znać. Wyjaśnię Ci, co kryje się za każdym z rekrutacyjnych pytań oraz jak ułożyć odpowiedź, aby zdobyć pracę. Zrozumiesz, co naprawdę chce wiedzieć o Tobie rekruter.

lista pytań, jakie sam musisz zadać

Nieodpowiednie pytanie może pogrzebać Twoje szanse na zatrudnienie. Powiem Ci, jakich pytań unikać, a o co warto zapytać.

Twoja osobista historia

Pokażę Ci, jak przedstawić Twoją osobistą historię i doświadczenie zawodowe tak, abyś już od pierwszej minuty zrobił świetne wrażenie. Wskażę, gdzie znajdują się Twoje mocne strony.

indywidualne podejście

Trening jest dostosowany do Twojego poziomu językowego! Odpowiedzi układamy tak, abyś był w stanie zapamiętać je i odtworzyć podczas prawdziwej rozmowy.

materiały

Po spotkaniu otrzymasz plik ze szczegółowymi notatkami i Twoimi odpowiedziami na każde z pytań, jakie omówiliśmy. Ułatwi Ci to dalszą samodzielną pracę i powtórzenie całego materiału.

kliencigrafika

Zobacz, co mówią moi klienci:

Czekała mnie rozmowa w sprawie pracy, miałem szansę otrzymać umowę na stałe w moim miejscu pracy. U Ani skorzystałem z przygotowania do rozmowy w sprawie pracy. Chciałem uzyskać odpowiedzi od wykwalifikowanej osoby, nie na przykład od kolegi, szukałem więc kogoś, kto się na tym zna. O tym, że Ania przygotowuje do rozmów zobaczyłem na facebooku. Wiedziałem, że na pewno mi to nie zaszkodzi i że nie będzie to stracony czas. Spotkanie zmotywowało mnie, żeby się nie poddawać. Uzyskałem pewność siebie, otrzymałem dużo wiedzy i byłem zadowolony. Szczególnie podobało mi się indywidualne podejście do sprawy. Polecam każdemu, kto ma przed sobą rozmowę, bo nie będzie zawiedziony. Jest to coś, czego szuka ktoś, kto ma problemy z obyciem, jeśli chodzi o rozmowy kwalifikacyjne. Na pewno mu to dużo pomoże.

Bartosz K.
BMW Dingolfing, monter produkcyjny

U Ani wykupiłem przygotowania do rozmowy w sprawie pracy, ponieważ chciałem zrobić dobre wrażenie w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Bardzo zależało mi na otrzymaniu stałej umowy w BMW. O takiej możliwości dowiedziałem się szukając informacji w Internecie, ale wcześniej już słyszałem pozytywne opinie na temat tych przygotowań. Współpraca przebiegła pomyślnie, otrzymałem wiele cennych wskazówek. Konkretne i profesjonalne podejście do tematu, otrzymałem także przydatne materiały. Szczerze polecam.

Grzegorz D.
BMW Dingolfing

Głównym powodem, dla którego zwróciłem się o pomoc to brak doświadczenia w tego typu rozmowach w języku niemieckim. Znamy się już dłuższy czas, po kursach językowych, które Ania prowadziła nie miałem wątpliwości do kogo zwrócić się o porady. Dzięki naszemu spotkaniu byłem w 100% przygotowany do rozmowy kwalifikacyjnej i podszedłem do tego bez stresu. Szczególnie podobał mi się bezpośredni i łatwy kontakt, a w moim przypadku była to sytuacja „na już”. O profesjonalnym i indywidualnym podejściu do sprawy już nie wspomnę :) Jeśli szukasz rzetelnego i profesjonalnego przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej z czystym sumieniem polecam Anię.

Łukasz B.
BMW Dingolfing

Zwróciłam się z prośbą, ponieważ chciałam dobrze wypaść w oczach potencjalnego pracodawcy. Moim problemem była gramatyka. Nie miałam żadnych obiekcji przed korzystaniem z usług, ponieważ mój mąż korzystał również z pomocy Ani przed rozmową kwalifikacyjną i był zadowolony. Przygotowałyśmy dużo gotowych odpowiedzi, którymi mogłam pochwalić się na rozmowie kwalifikacyjnej. Wiadomo, że nie da się przewidzieć wszystkich pytań pracodawcy, ale na pewno czułam się pewniej. Podobały mi się właśnie te gotowe odpowiedzi i że opracowywałyśmy je wspólnie pod moją osobę. Jeśli ktoś nie jest pewny swoich umiejętności językowych to warto skorzystać.

Ilona S.
Ambulatne Pflegedienst Caritas, pielęgniarka

Dostałem propozycję umowy na stałe. Jednak musiałem przejść rozmowę kwalifikacyjną. Bardzo mi na tym zależało. Mój niemiecki był niestety na poziomie podstawowym. Pani Ania pomogła mi się przygotować do owej rozmowy. Omówiliśmy pytania, które mogłyby się pojawić na rozmowie. Przestudiowaliśmy słówka, które były mi potrzebne, ćwiczyliśmy rozmowę. Dzięki czemu zdałem rozmowę kwalifikacyjną pozytywnie. Szczególnie podobało mi się indywidualne podejście, wytłumaczenie wszystkich rzeczy, których nie rozumiałem oraz opis i omówienie wszystkich pytań dotyczących rozmowy kwalifikacyjnej. Pani Ania to świetna nauczycielka i osoba. Na moim przykładzie widać jak mi pomogła. Przyjechałem do Niemiec znając kilka słówek. Teraz mam stałą pracę i dogaduje się w każdej sytuacji :)

Paweł G.
BMW Dingolfing

Zwróciłam się do Ani po pomoc, bo bardzo chciałam znaleźć pracę. Moja znajomość niemieckiego była znikoma. O usługach Ani dowiedziałam się od osób, które uczyły się w jej szkole języka niemieckiego i bardzo sobie chwaliły naukę :) Nasza współpraca przebiegła bardzo dobrze. Otrzymałam wiedzę, którą dobrze wykorzystam. Dzięki temu pozytywnie przeszłam rozmowę kwalifikacyjną i otrzymałam pracę mimo, że mój niemiecki nie był jeszcze zbyt mocny. Gdybym miała taką potrzebę skorzystałabym ponownie!

Karolina G.
Mann+Hummel

Jak przebiega zamówienie konsultacji ROZMOWA KWALIFIKACYJNA w języku niemieckim przed rozmową?