Pomogę Ci zdobyć pracę marzeń dzięki właściwej strategii.

Również w Niemczech.

Wszyscy moi Klienci pracują tam, gdzie chcieli!

WEJDŹ NA DROGĘ DO PRACY MARZEŃ
I UPORZĄDKUJ SWOJE DZIAŁANIA

Pobierz planer i checklistę

JAK MOGĘ CI POMÓC?

PROFESJONALNE CV W JĘZYKU POLSKIM LUB NIEMIECKIM

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Przygotuj się ze mną do rozmowy w języku niemieckim

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WSPARCIA?

Zapisz się na konsultacje online

SZUKASZ PRACY W NIEMCZECH?

Pobierz darmowy e-book i znajdź pracę w Niemczech w 7 krokach

Jak szukać, standardy CV, rozmowa kwalifikacyjna po niemiecku:

Jeśli ktoś z was szuka osoby, która podejdzie indywidualnie do waszego CV lub listu motywacyjnego to Pani Ania będzie świetnym wyborem. Dziękuję za motywację, pomysły oraz dobre słowo w poszukiwaniu pracodawcy! Szkoda, że na Panią Anię trafiłem tak późno, na pewno zaoszczędziłbym dużo czasu!

MARCIN

Inżynier ds. obliczeń wytrzymałościowych

U Ani zamówiłem CV i przygotowanie do rozmowy w sprawie pracy w firmach pośredniczących. Dopiero przyjechałem do Niemiec i jeszcze nie znałem zbyt dobrze języka, więc chodziłem również na kurs niemieckiego. Byłem na rozmowach w kilku firmach i zostawiłem w nich też CV. Z kilku otrzymałem propozycje pracy, ostatecznie zostałem w jednej i pracuję tu aż do teraz, a miesiąc temu podpisałem umowę bezpośrednio z pracodawcą. Dzięki wspólnym przygotowaniom do rozmów kwalifikacyjnych rozumiałem pytania, które mi zadawano i mogłem poradzić sobie z odpowiedziami. To było dość trudne, bo wtedy mówiłem jeszcze słabo po niemiecku, ale rozmowy przeszedłem pozytywnie.

ADAM

Operator wózka widłowego, Carnuth AG

Czekała mnie rozmowa w sprawie pracy, miałem szansę otrzymać umowę na stałe w moim miejscu pracy. U Ani skorzystałem z przygotowania do rozmowy w sprawie pracy. Chciałem uzyskać odpowiedzi od wykwalifikowanej osoby, nie na przykład od kolegi, szukałem więc kogoś, kto się na tym zna. O tym, że Ania przygotowuje do rozmów zobaczyłem na facebooku. Wiedziałem, że na pewno mi to nie zaszkodzi i że nie będzie to stracony czas. Spotkanie zmotywowało mnie, żeby się nie poddawać. Uzyskałem pewność siebie, otrzymałem dużo wiedzy i byłem zadowolony. Szczególnie podobało mi się indywidualne podejście do sprawy. Polecam każdemu, kto ma przed sobą rozmowę, bo nie będzie zawiedziony. Jest to coś, czego szuka ktoś, kto ma problemy z obyciem, jeśli chodzi o rozmowy kwalifikacyjne. Na pewno mu to dużo pomoże.

BARTOSZ

Monter produkcyjny, BMW Dingolfing

Skorzystałam z przygotowania CV oraz z przygotowań do rozmowy kwalifikacyjnej. Zwróciłam się z prośbą, ponieważ chciałam dobrze wypaść w oczach potencjalnego pracodawcy. Moim problemem była gramatyka. Nie miałam żadnych obiekcji przed korzystaniem z usług, ponieważ mój mąż korzystał również z pomocy Ani przed rozmową kwalifikacyjną i był zadowolony. Przygotowałyśmy dużo gotowych odpowiedzi, którymi mogłam pochwalić się na rozmowie kwalifikacyjnej i na pewno dzięki temu czułam się pewniej. Jeśli ktoś nie jest pewny swoich umiejętności językowych to warto skorzystać. Tam, gdzie złożyłam papiery tam zaproponowali mi pracę, ale w Caritas chcieli podpisać od razu umowę i zaproponowali dobre warunki i jestem bardzo zadowolona.

ILONA

Pielęgniarka, Ambulante Pflegedienst Caritas

U Ani korzystałem z przygotowań do rozmowy kwalifikacyjnej. Głównym powodem, dla którego zwróciłem się o pomoc to brak doświadczenia w tego typu rozmowach w języku niemieckim. Znamy się już dłuższy czas, po kursach językowych, które Ania prowadziła nie miałem wątpliwości do kogo zwrócić się o porady. Dzięki naszemu spotkaniu byłem w 100% przygotowany do rozmowy kwalifikacyjnej i podszedłem do tego bez stresu. Szczególnie podobał mi się bezpośredni i łatwy kontakt, a w moim przypadku była to sytuacja na “już”. O profesjonalnym i indywidualnym podejściu do sprawy już nie wspomnę ;-). Jeśli szukasz rzetelnego i profesjonalnego przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej lub pomocy w urzędowych dokumentach/rozmowach z czystym sumieniem polecam Anię.

ŁUKASZ

Monter produkcyjny, BMW Dingolfing

U Ani zamówiłem CV wraz z listem motywacyjnym oraz przygotowywałem się do rozmowy kwalifikacyjnej u firm pośredniczących. Największy problem stanowił znajomość języka niemieckiego, ponieważ nie umiałem w pełni ułożyć zdania ani dobrze odpowiedzieć na pytanie. Najważniejszym było dla mnie dobre przygotowanie na rozmowę oraz sam przebieg rozmowy kwalifikacyjnej. Usługę polecił mi kuzyn, który znał szkołę Ani. Uczęszczał 2 lata wcześniej i w pełni chwalił sobie zakres nauczania jak i metody oraz podejście do ucznia. Współpraca przebiegła celująco, w pełni otrzymałem informacje, których potrzebowałem. Bez większych problemów przeszedłem rozmowę w sprawie pracy i otrzymałem zatrudnienie. Obecnie znowu poszukuję pracy, ale nie mam już żadnych oporów przed rozmowami w kolejnych firmach.

DARIUSZ

Monter produkcyjny, BMW Dingolfing

Dostałem propozycję w pracy umowy na stałe. Bardzo mi na tym zależało. Mój niemiecki był na poziomie podstawowym. Pani Ania pomogła mi się przygotować do rozmowy. Omówiliśmy pytania, które mogłyby się pojawić na rozmowie i ćwiczyliśmy rozmowę. O usłudze dowiedziałem się od znajomych, bo dużo osób z grona znajomych korzystało z usług szkoły. Sam później chodziłem także na podstawowy kurs językowy, z którego byłem bardzo zadowolony. Szczególnie podobało mi się indywidualne podejście, wytłumaczenie wszystkich rzeczy, których nie rozumiałem oraz opis i omówienie wszystkich pytań dotyczących rozmowy kwalifikacyjnej. Pani Ania to świetna nauczycielka i osoba. Na moim przykładzie widać jak mi pomogła. Przyjechałem do Niemiec znając kilka słówek. Teraz mam stałą pracę i dogaduje się w każdej sytuacji.

PAWEŁ

Monter produkcyjny, BMW Dingolfing

U Ani korzystałam najpierw z kursu językowego, a potem z przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej. Nie znałam niemieckiego i chciałam znaleźć pracę, ale bałam się, że sobie nie poradzę ze względu na język. U Ani wszystko było jasno i prosto wytłumaczone. Otrzymałam wiedzę, którą natychmiast mogłam wykorzystać. Dzięki temu zdobyłam swoją pierwszą pracę w kontroli jakości.

KAROLINA

Kontroler jakości, Unique

U Ani wykupiłem przygotowania do rozmowy w sprawie pracy, ponieważ chciałem zrobić dobre wrażenie w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Bardzo zależało mi na otrzymaniu stałej umowy w BMW. O takiej możliwości dowiedziałem się szukając informacji w Internecie, ale wcześniej już słyszałem pozytywne opinie na temat tych przygotowań. Współpraca przebiegła pomyślnie, otrzymałem wiele cennych wskazówek. Konkretne i profesjonalne podejście do tematu, otrzymałem także przydatne materiały. Szczerze polecam.

GRZEGORZ

Monter produkcyjny, BMW Dingolfing